koffiebonen aanbieding logo
TUANA KRUIDEN - Okra Zaden- Bamya Tohumu, 500 Gram, TUTHEE059 bij bol.com

TUANA KRUIDEN

TUANA KRUIDEN Okra Zaden Bamya Tohumu Tuthee059 500 gram koffiebonen

500 gram bonen

  • Logo bol.com

    bol.com

    €2,15 per 100 gOp voorraad

    €10,75

    Laagste prijsBekijk

Specificaties TUANA KRUIDEN Okra Zaden Bamya Tohumu Tuthee059 500 gram

Gewicht
500 gram
Aantal kopjes
circa 71 espresso's of 50 grote kopjes
Geschikt voor
Volautomaat, espressomachine en filterkoffie
Cafeïne
Cafeïnehoudend

Prijsverloop TUANA KRUIDEN Okra Zaden Bamya Tohumu Tuthee059 500 gram

laagste prijs per verpakking € 10,75

Laagste prijs per verpakking, dagelijks gemeten over de aanbiedingen in ons overzicht.

Over TUANA KRUIDEN Okra Zaden Bamya Tohumu Tuthee059 500 gram

Hieronder vergelijk je dagelijks de prijzen van TUANA KRUIDEN Okra Zaden Bamya Tohumu Tuthee059 500 gram koffiebonen bij alle webshops die wij volgen.